Хлопець намагався стрибнути з десятого поверху через нерозділене кохання

 

 

Чернігів, дах 10-поверхівки, на краю стоїть хлопець і хоче стрибнути – саме з таким викликом довелося вчора працювати трьом патрульним, які прибули на місце.

Про це повідомляє перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

«На фото чернігівські патрульні роти тактико-оперативного реагування – В’ячеслав Обитоцький, Олексій Любенко та Сергій Чепурний, і сьогодні вони врятували життя.

Хлопець будь-якої миті міг стрибнути. Кожен необережний рух, зайве слово чи будь-яка дрібничка, що додала б впевненості… могли призвести до фатального.

 

 

Діяли швидко, але дуже злагоджено. Один із патрульних сів неподалік хлопця та почав вести із ним перемовини. Виявилося, причина всього – проблеми в особистому житті, і він вважав, що самогубство – єдиний вихід… Але не цього разу! Поки Олексій Любенко намагався не помилитися в діалозі й виграти хоч би ще кілька секунд, аби інші змогли непомітно наблизитися до хлопця зі спини та миттєво стягнути його з парапету на безпечну відстань.

Нервове навантаження неймовірне, адреналін зашкалює, але… Життя врятовано», – пише він.

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *