Українські компанії готові частину працівників залишити працювати дистанційно після карантину

Консалтингова компанія у сфері комерційної нерухомості опитала 50 підприємств.

Половина українських компаній готова частину працівників залишити працювати дистанційно навіть після карантину. Консалтингова компанія у сфері комерційної нерухомості опитала 50 підприємств. 51% з них планують і надалі працювати віддалено хоча б частково.

Про це йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

Експерти ринку праці підсумовують, карантин змінить наше уявлення про роботу.

“Збільшиться кількість роботодавців, які будуть готові зменшити офіси за рахунок того, що 10% людей щоденно будуть поза офісом”, – каже HR-експертка Тетяна Пашкіна.

За два місяці роботи в спецрежимі компанії побачили, на чому можна заощадити і як ефективно змінити роботу. Головне, в пошуках фахівців можна не обмежуватись одним містом.

Зараз це реальність, у яку ми прийшли примусово. Працювати з дому доведеться вчитися. “Перше, що треба зробити, – це прийняти те, що наша ефективність може знизитися”, – каже психологиня Богдана  Сердюкова.

 

 

Спеціалістка додає, що про роботу в піжамі слід забути: “Мозок – він не дурний. Він пам’ятаєте, що ви ніколи не працювали в піжамі. Він не хоче включатися”.

Приміром, Лера – копірайтер у рекламній агенції. За два місяці в чотирьох стінах усе натхнення на це вичерпалося. Навіть рудий пухнастик уже не рятує. “Коли я вдома, то вже не відрізняю робоче місце від зони відпочинку. Там я відволіклась, пішла яблучко з’їла, там я пішла з котом погралась, а там я пішла – застелила, поприбирала. Ось так воно якось затягується і розтягується робочий день”, – каже дівчина.

Саме тому фахівчиня радить штучно створити робочі моменти вдома. Кав’ярня перед роботою, прогулянка, поїздка в транспорті, момент, коли ви вдягаєтесь на роботу й вибираєте джинси, – це все робочі ритуали, до яких ви звикли. “Вам треба їх штучно створити. Обрати собі одяг, в якому ви будете працювати. Поки ви будете вдягатися, мозок вже сприйме це як сигнал і включиться”, – пояснила психологиня

Коли закінчите роботу, то одразу повертайте костюм ефективності до шафи. Це ще один сигнал мозку – можна розслабитись і відпочивати.

Кореспондент Сніданку з 1+1 Антон Ночвін.

Джерело: tsn.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *