Ніжинський виш оригінально провів день відкритих дверей

15 травня в інституті відбувся День відкритих дверей у незвичному онлайн-форматі відеоконференції Zoom.

Директор інституту Василь Лукач розповів про історію створення навчального закладу, розвиток і модернізацію матеріально-технічної бази, науково-педагогічний персонал, наукові здобутки викладачів і студентів та спеціальності, з яких ведеться підготовка фахівців. Було зауважено, що інститут, маючи власну потужну навчально-виробничу базу, дає студентам можливість отримати поглиблену практичну підготовку протягом всього навчання (відео).

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Валерій Лементарьов проінформував про особливості вступної кампанії – 2020 (детальніше – читайте тут ССИЛКА НА НАШІ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ) та відповів на питання щодо вступу.

   

Голова Студентської ради Роман Гомоляко представив свою команду та розповів про напрями роботи студентського самоврядування (детальніше).

 

 

Декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко

   

та декан факультету агротехнологій та економіки  Василь Кулик

   

більш детально ознайомили всіх учасників із лекційними аудиторіями та лабораторіями факультетів, розповіли про випускові кафедри та студентське життя (детальніше).

Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами і отримати відповіді на питання за напрямками підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування тощо.

Чекаємо абітурієнтів та їх батьків на наступній зустрічі онлайн через два тижні!

 Ірина Демчук
заступник директора з навчально-виховної роботи

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *