Сесію Ніжинради перенесли через непорозуміння між керівником та підлеглою

Засідання сесії Ніжинської міської ради почалось із заяви депутата Костянтина Смалія в адресу іншого депутата – Андрія Гомоляко, котрий працює заступником начальника КП «ВУКГ». Останній, за його словами, вчинив недопустимі дії у бік своєї підлеглої.
«Я виставив пост у Фейсбук, де подякував прибиральниці мого мікрорайону за її добросовісну роботу. Жодного політпіару. Це робив як звичайна людина, аби про таких відкритих і сумлінних працівників знало все місто. На наступний день до мене підійшла в сльозах та попросила видалити пост. За її словами Андрій Гомоляко пригрозив їй звільненням якщо подібні пости з’являтимуться в майбутньому».

🔝‼️Її знають всі!!-всі хто проживає або буває в районі Амосова(Семашко)Її бачать і рано вранці і піздно ввечорі,але…

Опубліковано Константином Смалим Вівторок, 23 червня 2020 р.

Від фракції депутат вимагав з’ясування обставин, публічного вибачення та звільнення Андрія Гомоляко з посади, адже кожна людина має право на свободу думки й дій і приводу погрожувати працівниці не було. Водночас Андрія Гомоляко не було на засіданні сесії. Отже, аби вияснити деталі та дочекатись депутата була оголошена перерва на 15 хв. Але все ж дочекатись депутата не вдалось. Фракція «Самопомочі» відмовилась брати участь в засіданні сесії.

Секретар міської ради Валерій Салогуб запропонував зробити перерву до 16:00 п’ятниці 26 червня. Попередньо протокольно було зафіксовано прохання депутата провести службове розслідування. Дане питання виноситиметься на комісію з питань законності, аби вияснити деталі ситуації й прийняти відповідне рішення.
Задля об’єктивного висвітлення даної теми журналісти сайту “Нежатин” звернулись власне до самого Андрія Гомоляко та попросили прокоментувати. На що отримали відповідь:

“Вважаю – це політичне переслідування. У нас на підприємстві щоранку відбувається нарада з працівниками. Ми розбираємо доручення і план на день. Сьогодні були певні проблеми з технікою, тому запізнився на сесію. А з приводу моїх відносин з працівницею, я завжди до неї був позитивно налаштований. І навіть на відзначення 100-річного ювілею, за моїм поданням, міський голова вручив Інні грамоту, як одній з тих, хто найефективніше працює. Ранковим дзвінком на рахунок того, що без мене не починають сесію, був шокований. Навпаки чудово, що роботи прибиральників у Ніжині відмічають».

Та на чиєму ж боці правда, визначатимуть на профільній комісії та в ході службового розслідування.

Але ж хотілось би зазначити, що навіть ймовірний конфлікт депутата з працівником комунального закладу не є підставою зривати сесію депутатам від «Самопомочі», тим самим зупиняти прийняття важливих рішень для міста. Адже в багатьох виникає припущення, що ця ситуація може бути політичною ширмою, за якою ховається справжня суть.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *