З 10 серпня у Чернігівській області можуть посилити карантин

 

 

З понеділка, 10 серпня, у Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Харківській областях можуть посилити карантин, попередив Тимофій Милованов, директор Київської школи економіки, яка допомагає МОЗ з аналітикою щодо коронавірусу.

За його словами, ці області нині знаходяться в зеленій карантинній зоні, але за останні п’ять днів там фіксують перевищення одного з показників – “коефіцієнта виявлення випадків інфікування або показника динаміки зростання”.

Милованов зазначив, що в п’ятницю, 7 серпня, національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може ухвалити рішення про переміщення цих областей або окремих районів із зеленої зони аж до червоної.

А обмеження почнуть діяти з понеділка, 10 серпня.

 

Статистика коронавірусу в Україні 5 серпня свідчить про новий антирекорд – 1 271 випадок за добу. А загальна кількість заражених склала майже 75,5 тис. Жертвами інфекції стали загалом 1 788 українців, з яких 24 – за день. Водночас одужали вже 40 613 людей. Найбільше нових випадків зафіксували у Львівській області – 158, у Києві – 150, у Харківській – 146.

Джерело: fakty.com.ua

Фото: Олександр Лапін

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *