Люди в шоці: тони сміття звозяться до села на Ніжинщині

 

 

 

 

На територію села Мала Кошелівка, що на Ніжинщині, невідомими звозиться сміття, інформує НЕЖАТИН.

За інформацією, що надали редакції нашого видання місцеві жителі, близько 5 фур вже висипали тверді побутові відходи просто неба. «Ростуть» гори сміття на території колишнього агрокомплексу біля села. Серед людей збільшується соціальна напруга, адже вони проти такого свавілля. Разом із тим, люди не мають можливості особисто вплинути на ситуацію, адже водії фур лише виконують вказівки, а відповідальних треба знайти. Тому жителі Малої Кошелівки у відчаї звернулись до депутата обласної ради Сергія Охонька, аби він допоміг знайти причетних і зупинити утворення сміттєвого полігону.

 

“Нам ніхто нічого не пояснює. Все, що ми бачимо — гори сміття, що «ростуть» і від яких у жарку погоду та при сильному вітрі запах нечистот віє на село. Такого за всі роки не пам’ятаємо і не знаємо, як діяти“, – коментує місцева жителька Марія.

 

Взявши питання на контроль, депутат виїхав на місце події та зафіксував гори сміття. Наразі Сергій Охонько готує звернення до правоохоронних органів та всіх, хто відповідає за дану територію області. Зазначимо, наразі перевіряється інформація щодо намірів побудувати поряд з селом Мала Кошелівка сміттєпереробної лінії.

«Наміри можуть бути будь-якими і у кого завгодно, але повинно все робитися в рамках діючого законодавства. Головним чинником у цьому питанні є згода громади. Навіть, якщо якимсь сумнівним  шляхом ті, хто скидає сміття отримали дозвіл, він є незаконним, адже громадські слухання попередньо не проводилися. Оскільки громада проти створення подібних підприємств у своєму селищі, ми зробимо все можливе, щоб зупинити цей процес. А поки що потрібно знайти «власників» сміття і провести перевірку щодо законності їх дій», – зазначив Сергій Охонько.

Підготувала Марина Волинець

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Люди в шоці: тони сміття звозяться до села на Ніжинщині

  1. А как хотели. Вы почти в Европе, а там врач везде,стоит сойти с главной улицы. Бандерлоги галицейские засрут всю территорию, пока будете думать да к Охонько обращаться. Что, стволов нет с Донбасса? ,,Херои,,не привезли? Вот и всех бомбил в мусор, а машины на металлом. Проблемы решены. Так делают в вашей любимой гейропе и пиндосии!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *