Батьки самі можуть обирати форми навчання для своїх дітей

 

 

В Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній, батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив сьогодні в ефірі програми «Сніданок з 1+1», повідомляє прес-служба уряду.

Він нагадав, що, згідно з рішенням уряду, 1 вересня цього року проходить у класичній формі загалом в Україні, однак у «червоних зонах» навчання відбуватиметься дистанційно.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання», — зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що продовжуватимуть транслюватися телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно. Прем’єр-міністр також підкреслив, що з державного бюджету регіонам виділяється освітня субвенція, з якої місцеві органи влади можуть здійснювати закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо.

 

«Якщо таких коштів не вистачатиме, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявами відповідних власників таких навчальних закладів. Власниками закладів є місцеві органи самоврядування, і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію надалі», — сказав Шмигаль.

За словами глави уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні та дошкільні. Однак, якщо ВНЗ перебуватимуть у «помаранчевій зоні», буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.

Джерело: svoboda.fm

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *