“Осінні зміни” до бюджету Ніжина: що куди та які суми – ?

 

 

Сьогодні, 18 вересня на позачерговому засіданні 78 сесії Ніжинської міської ради депутати розглянули та підтримали пропозиції по внесенню змін до бюджету міста. Зазначимо, що попередньо їх обговорили на бюджетних комісіях.

Повідомляє “Нежатин”

Зокрема до міста надійде ряд субвенцій з держбюджету. Серед них одна – на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування складають – 2 719 560 грнЗбільшиться обсяг освітньої субвенції – 1 821 900 грн. На виконання доручень виборців депутатами обласної ради – 22 500 грн.

Додатково на заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери за вересень – листопад планується  виділити – 7 862 000 грн

Для КП ВУКГ планують придбати техніку. На сміттєвоз із заднім завантаженням і трактор колісний з бюджету виділять 1 100 000 грн. Інша частина суми підприємством буде взята в кредит.

 

На благоустрій міста планується виділення в розмірі – 375 000 грн. Сюди входить  ліквідація стихійних сміттєзвалищ, монтування вуличного освітлення, обслуговування та поточний ремонт мереж вуличного освітлення, видалення дерев, косовиця та інше.

Також планується виділення 50 000 грн за рахунок резервного фонду на пільгове забезпечення препаратами інсуліну. Загальна потрібна сума до кінця року складає 1 507 960 грн.

Повний перелік пропозиції по внесенню змін до бюджету міста, за який одноголосно проголосували депутати на позачерговій 78 сесіії Ніжинської міської ради 18 вересня 2020 р. можна переглянути ТУТ 

Про внесення змін до рішення Ніжинської міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 8-652019 «Про бюджет Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *