Майже на 1 тонну сміття Ніжин став чистішим за ці вихідні

 

 

«Побачив? Прибери!» 19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу прийняла участь у найбільшій осінній акції приуроченій Всесвітньому дню прибирання «World Cleanup Day».
Для Ніжина та ніжинців акція також не пройшла даремно. 
У нашому місті в рамках акції під керівництвом Всеукраїнського молодіжного руху “Let’s do it, Ukraine” активісти прибирали 7 основних локацій, де зібрали не мало сміття, зокрема:
– У Графському парку, на чолі з координаторкою Світланою Бутенко, було зібрано 143 кг. сміття.
– На узбіччі р.Остер, Набережній та НДУ імені М.Гоголя разом з координаторкою Юлією Кузьменко активісти зібрали 104,5 кг сміття.
– По вул.Незалежності, навпроти парка Незалежності  працівники цеху прибиральників міста разом з координатором Андрієм Гомоляком прибрали цілу вантажівку сміття.
– На локації з умовним позначенням «ТПО», яку координував Роман Гомоляко, було зібрано 47.5 кг. Сміття.
– Алла Євтушенко координувала локацію біля теплотраси, що знаходиться поряд спортзали ЗОШ №9, та де під час прибіранн було зібрано 25 пакетів пластику, що дорівнює 75 кг. відходів.
– Пройшовшись лісом по вул.Прилуцька, на чолі з координаторкою Юлією Стрілець, команда активістів зібрала 100 кг сміття.
– А «переможцем» (як би це сумно не звучало) у кількості зібраного сміття стала лісосмуга на залізничному вокзалі, яку координувала Анастасія Щербина, прем’єр-міністр Ліги старшокласників. Саме на цій локації було зібрано аж 235 кг сміття.
Локальні координаторки від Let’s do it, Ukraine – Анжела Тимченко та Світлана Цюрток підбили загальні підсумки цьогорічного прибирання в місті Ніжин і ось такій результат ми отримали:
– Усього долучилися до нашого прибирання 60 учасників.
– Ми зібрали 895 кг сміття.
+ На переробку з нього піде – 665 кг.
– Наймолодший учасник- екоактивістка, якій 2 рочки.
– Найстарший екоактивіст мав поважний вік – 71 рік.
Бажаємо всім бути екосвідомими та здоровими.
Організатори акції в Ніжині – Ніжинський міський молодіжний центр, ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, Ліга старшокласників м.

 

Ніжина, КП ВУКГ. Акція неполітична та нерелігійна. Це найбільша всесвітня соціально-екологічна акція!!!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *