У Ніжині стало більше майстрів спорту зі спортивного туризму

 

 

Ніжинська спортивна спільнота поповнилась ще чотирма майстрами спорту України зі спортивного туризму.

 

17-20 вересня 2020 року у Голосіївському парку м. Київ відбувся командний чемпіонат України зі спортивного (пішохідного) туризму. В команду Чернігівської області входили і спортсмени з Ніжина: Шевченко Владислав, Журавльов Владислав, Півень Наталія, Козубенко Євгеній, Ковтун Руслан. Чемпіонат проходив на трьох дистанціях 5 класу складності, а саме: «Рятувальні роботи», «Крос-похід» та «Смуга перешкод».

На дистанціях «Рятувальні роботи» та «Смуга перешкод» команда виборола першість і виконала норматив Майстрів спорту України.

У загальному заліку Чемпіонату команда Чернігівщини зайняла третє місце, поступившись командам Києва та Миколаєва.
За підсумками змагань Майстрами спорту України стали: Шевченко Владислав, Журавльов Владислав, Півень Наталія та Козубенко Євгеній. 
Півень Наталія стала першою (поки що єдиною) Майстром спорту України зі спортивного туризму в Чернігівській області серед жінок.
Хочеться відмітити, що серед семи Майстрів спорту України зі спортивного туризму в області – п’ятеро Ніжинці, колишні вихованці турклубу «Рандеву» ПНЗ Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, керівник Ровенчин Олександр Степанович. Доречі, 26 вересня турклубу «Рандеву» виповнюється 35 років, воістину чудовий подарунок до ювілею та всесвітнього Дня туризму від випускників. Молодшому поколінню туристів є на кого рівнятись.
Методист ЦТКУМ  Ровенчин Ірина
Управління освіти Ніжинської міської ради 
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

майстри спорту, туризм, чемпіонат

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *