Соцмережі “гудуть” від радісної новини: до побачення, “короно” ?

 

 

До побачення, Короно! У боротьбі з COVID-19 допущена серйозна діагностична помилка?

Стверджують, що автором цієї статті є вчений Джем Джаміль Ахмед, однак ми знайти першоджерело не змогли.

Проте, сотні відомих людей репостять цю публікацію, тож ми подаємо її український переклад далі – без власних коментарів:

До побачення, Короно!

Як встановили італійські вчені, виявилося, що страшна хвороба – НЕ пневмонія, і люди вмирають переважно від дифузного тромбозу вен (тромбоз).

У зв’язку з цим протоколи лікування коронавірусних пацієнтів в Італії були терміново змінені. Поряд з антибіотиками, противірусними та протизапальними препаратами стали використовувати і антикоагулянти.
Згідно з інформацією від італійських патологоанатомів, апарати ШВЛ та відділення інтенсивної терапії були не потрібні.

Ніби як на підтвердження висновків італійських лікарів, вражаючий випадок задокументовано у США, де ціла сім’я була вилікувана в домашніх умовах.

Лікування складалося з трьох таблеток аспірину по 500 мг, розчинених в гарячому напої з підігрітого лимонного соку з медом.

На ранок вся сім’я прокинулася, наче у них і не було ніяких симптомів!

Медичний дослідник з Італії:

«Завдяки 50 розтинам померлих від COVID-19, патологоанатоми виявили, що це – не зовсім пневмонія, бо вірус не тільки вбиває легеневі клітини, але також провокує ендотеліальний тромбоз судин.
Як і при дифузному тромбозі в кровоносних судинах в першу чергу вражаються легені, тому що вони є найбільш запальними, але є також серцевий напад, інсульт і багато інших тромбоемболічних захворювань.
Фактично протоколи показали марність одних лише противірусних препаратів без застосування антикоагулянтного і протизапального лікування.
Якби китайці поряд зі звичайним антизапальним лікуванням застосували аспірин, препарати, що розріджують кров (їх зазвичай призначають людям похилого віку для запобігання тромбозів), і вклали б кошти в лікування вдома, то вони врятували б життя багатьох постраждалих по всьому світу без необхідності інтенсивної терапії!».

Італійський патологоанатом повідомив також, що в лікарні в Бергамо було проведено 50 розтинів трупів, в Мілані – 20 (тобто італійські серії розтину є найвищими в світі), а в Китаї було розкрито лише 3 померлих.

І ці розтини, здається, повністю підтверджують інформацію, що коронавірус викликає дифузний тромбоз у кровоносних судинах.

«Отже, це – не пневмонія, а тромбоз легенів.

 

Між ними – дуже велика різниця, значить, мова йде про серйозну діагностичну помилку, в результаті якої ми подвоїли кількість місць відновлення в відділеннях інтенсивної терапії з непотрібними високими витратами».

Пізніше ми повинні переосмислити ці рентгенівські знімки грудей, які мали багато згустків у венах, які обговорювалися місяць тому, і попри це, вони були діагностовані як інтерстиціальна пневмонія.

Фактично, це може повністю відповідати метастатичному тромбозу в кровоносних судинах.

Лікування у відділенні інтенсивної терапії не має сенсу, якщо тромбоемболія не лікується.
Тому що проблема серцево-судинна, а не дихальна.
Венозна тромбоемболія, а не пневмонія, як діагностують китайські лікарі, визначає рівень смертності.

Чому утворюються тромби?

Запалення викликає велике пошкодження тканин, це створює середовище, яке сприятиме утворенню згустків, що в свою чергу стає причиною колапсу дихальної системи через згортання кровоносних судин і втрати крові в них, оскільки основною проблемою є не вірус, а гіпер-імунна реакція, яка руйнує клітину, в яку проник вірус.

Згідно з численними аналізами і точному розкриттю ряду померлих від цього вірусу, а також виходячи з моделювання поведінки вірусу і його прямого впливу на клітини людини, можна зробити висновок: смерть відбувається через згортання крові.

 

Фактично, пацієнти з ревматоїдним артритом не повинні були лежати в відділення інтенсивної терапії, бо вони проходять лікування кортикостероїдами, які є сильним протизапальним засобом.

Це основна причина, чому кількість госпіталізацій в Італії скоротилася і стало виліковним захворюванням в домашніх умовах.

З цим важливим відкриттям можна повернутися до нормального життя.

І прийшов час опублікувати ці дані, щоб влада в кожній країні могла провести свій власний аналіз цієї інформації і запобігти збільшенню кількості смертей.

Автор – Джем Джаміль Ахмед

Джерело: radiotrek.rv.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *