Колишній співробітник Офісу президента України розповів про присвоєння коштів, виділених на будівництво доріг

 

 

Тендери на будівництво доріг в Україні постійно виграють одні й ті самі шість компаній, заявив колишній радник глави Офісу президента України Ігор Уманський.
Гроші з фонду боротьби з COVID-19, виділені на будівництво доріг, привласнили шість компаній, які постійно виграють тендери у програмі “Великого будівництва”. Про це заявив колишній радник глави Офісу президента України Ігор Уманський у своєму Facebook 13 листопада.

За словами Уманського, від початку “Великого будівництва” почалися зміни у вимогах до тендерної документації.

“За дивним “збігом обставин” новим вимогам відповідає лише шість компаній – улюбленці “долі”, або “картель”, як їх називають колеги. Вигравати смачні тендери можуть лише вони. Але якщо придивитись – ці компанії не завжди будують дороги безпосередньо, а перепродають підряди субпідрядникам із дисконтом 30–40%”, – пише він.

 

За підрахунками Уманського, на всі виграні тендери ці компанії отримали приблизно 36 млрд грн – таку суму отримав додатково “Укравтодор” із фонду боротьби з COVID-19 на “Велике будівництво”.

“Тобто без цих “шаловлилих ручок” можна було б збудувати ту саму протяжність доріг та (увага!) не чіпати “брудними ручками” ковідний фонд, лишаючи ресурсу хворих людей та хвору економіку. Але є факт: ковідний фонд штучно витратили. Кошти зникли. Але десь з’явилися?” – зазначає колишній радник глави ОП.

Джерело: Гордон

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *