Більшість українців не робитиме щеплення від COVID-19, якщо вакцина буде платною

Якщо вакцина для щеплення від COVID-19 буде платною – 57% українців не будуть робити щеплення. 35% хочуть вакцинуватися, навіть якщо вакцина буде платною. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, передає УНН.

“55% (опитаних – ред.) готові особисто зробити щеплення від коронавірусу, якщо вакцина буде безкоштовною (40% – не готові). Водночас, якщо вакцина буде платною, охочих зробити щеплення менше – 35%, а 57% не будуть робити її у такому випадку. Прихильників безкоштовного вакцинування від коронавірусу більше серед осіб старшого віку, мешканців сіл, а платного – серед молоді і жителів Києва”, – йдеться у результатах опитування.

Вказано, що опитування було проведене 28-30 листопада 2020 року серед населення України віком від 18 років і старшого в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. У опитуванні взяли участь 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) та на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, Кабмін звільнив вакцини від COVID-19 від ПДВ.

Також нагадаємо, упродовж 2021 року у Міністерстві охорони здоров’я планують щепити 20 млн 851 тис. українців від COVID-19.

Джерело: УНН

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *