Для закінчення футбольного стадіону біля ЗОШ №9 необхідно витратити 3 млн. грн.

У 2021 році Ніжинській футбольній школі виповнюється 20 років, а Федерація футболу відзначатиме 10-ліття з часу заснування. Це два значущих ювілеї для спортивної спільноти нашого міста. Такі події обов’язково необхідно святкувати з запрошенням поважних гостей. Задля цього всі спортивні об’єкти необхідно привести до ладу аби вони мали гідний вигляд. Відомо, що для закінчення футбольного стадіону біля ЗОШ№9 необхідно витратити 3 млн. грн. сума досить велика для бюджету нашого міста. 

Повідомляє mynizhyn.com.

Сьогодні, 15 грудня, на позачерговій сесії міськради було піднято ряд важливих питань.Зокрема голова Федерації футболу Ніжина та депутат ніжинської міської ради Володимир Мамедов  повідомив присутнім, що звернувся з листом до Андрія Павелко голови Асоціації футболу України з прохання сприяти у закінченні будівництва футбольного поля, що знаходиться на території ніжинської школи 

Також Володимир Хейбарович попросив взяти це питання під контроль профільному заступнику міського голови, адже наше місто і зокрема Федерація футболу Ніжина вже запросили Асоціацію футболу України на святкування своїх ювілеїв.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *