Усі разом: у Ніжині пройшла загальноміська снігова толока

 

 

Сьогодні, о 09-00 год. ранку розпочалася загальноміська зимова толока. До прибирання території міста від снігу разом із міським головою Олександром Кодолою долучилися працівники всіх управлінь, установ, підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Дякуємо всім хто долучився, мешканцям міста, ОСББ, власникам підприємств, офісів, магазинів та кафе, адже наступні 5 днів будуть непростими. Комунальні служби міста роблять все, що в їхніх силах. Але потрібна допомога.

Власників автомобілів просимо не паркуватись на проїжджих та пішохідних зонах. Це полегшить прибирання вулиць від снігу.

 

Наш спільний обов’язок – зробити місто доступним для безпечного пересування громадян та транспорту. Об’єднавшись, можемо побороти негоду!

nizhynrada.gov.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

 1. За час не виконання прямих посадових обов’язків “працівники всіх управлінь, установ, підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради” мають бути позбавлені високих заробтних плат, на цей час їм варто призначити заробітну плату як двірнику ВУКГ.
  Чому некваліфіковану працю платники податків мають оплачувати за високим тарифним розрядом? Чоже за цей час і премію собі нарахують?

  1. “Ч(М)оже за цей час і премію собі нарахують?”
   А ты думал они просто так вышли???

 2. Чоже -> Може

  Якщо “працівники всіх управлінь, установ, підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради” мають стільки вільного часу, щоб у робочий час займатися прибиранням вулиць, то чи не варто переглянути витрати на їх оплату?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *