Love story відомих ніжинців Миколи та Людмили Шумських

 

 

Напередодні свята усіх закоханих 14 лютого соціально-гуманітарний відділ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя познайомить вас із закоханими, чиї долі та історії кохання пов’язані з Ніжинським вишем. Адже наш університет славиться не лише своїми науковими традиціями, але і особливою романтичною 200-літньою атмосферою. Саме наш вуз поєднав долі героїв, з чиїми історіями кохання ми вас познайомимо.
Першими свою Love story розкажуть викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського Микола та Людмила Шумські.
-Історія нашої родини розпочалась саме в лютому 1986 року, коли ми з Миколою почали емоційне з’ясовування стосунків, як два керівники колективів – хору і оркестру. Після шквалу взаємних закидів, творчих претензій і визначення “хто головніший” було досягнуто консенсусу і призначено миротворчу зустріч з кавою та смаколиками, яка і стала відправним моментом подальших стосунків: спочатку колегіальних, дружніх, а згодом – і сімейних.
До приїзду в Ніжин ми разом навчались в Київській консерваторії, але в Києві наші шляхи ніколи не перетиналися. А в ніжному Ніжині відбулось народження нашого кохання, за що дякуюємо Ніжинському університету, де нас звела доля. А далі розпочався подієвий кругообіг в нашій родині … На початку сімейного життя прийшлося пережити розставання: Миколу забрали на службу до армії, а я саме в цей час вчилася в аспірантурі, потім народився синок Миколка, увірвались шалені дев’яності, на фоні яких ми зростали як професіонали – я з хором «Світич, а Микола – з оркестром і дуетом баяністів. Усі виклики і труднощі тільки зміцнили наш сімейно-творчий тандем! Ми виховали достойного синочка, відбулися як музиканти і не уявляємо одне без одного жодного дня!
14 лютого, День закоханих – наше улюблене свято, і його відзначаємо традиційно так, як це сталося вперше! Усім колегам зичимо Любові, Віри, Надії та родинної гармонії на многії літа!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *