На дорозі Чернігів-Ніжин-Прилуки ремонтують міст

 

Біля Хвилівки Ніжинського району на мосту через річку В’юниця замінюють прогонову будову.

Це одна із семи штучних споруд, які оновлюють у рамках проєкту ремонту ділянки Ніжин – Прилуки на дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин. Чотири мости зробили у 2020 році, іще три будуть повністю відремонтовані у 2021 році.

Вік мосту через В’юницю – майже 60 років. Збудований у 1962 році. У 1985 році був реконструйований.

В процесі оновлення на мосту ремонтують поверхні плит та елементів опор, поздовжні стики плит, влаштовують монолітну плита проїзної частини, встановлюють деформаційні шви, влаштовують проїзну частина мосту та тротуари, роблять гідроізоляцію, захисний шар, нове асфальтобетонне покриття, нову оцинковану мостову огорожу, захисне покриття на пішохідній зоні.

Також роблять сполучення мосту з підходами, досипають укоси земляного насипу мосту, які укріплять залізобетоном, влаштовують водоскидні лотки.

Станом на початок 2021 року нове покриття вже було укладено на ділянці від Прилук до Хвилівки і розпочато роботи на об’їзній Ніжина в напрямку Зруба. Зараз проводяться мостові роботи, підсипання укосів дороги, видалення чагарників та порослі. За сприятливих погодних умов підрядник приступить до роботи з асфальтобетоном. Повністю завершити ремонт цієї ділянки планують до кінця травня.

Крім того, у 2021 році дорожники планують приступити до ремонту інших ділянок траси Р-67. Це Чернігів – Ніжин (зараз на етапі проектування) та від Прилук до межі з Полтавською областю (оголошений тендер на визначення виконавця робіт).

Також проектують встановлення на оновленій дорозі WIM-майданчика для зважування вантажівок у русі у Талалаївці. 

0462.ua

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *