Українців забезпечать «розумними лічильниками» електроенергії: що це означає

 

Оператори систем розподілу електроенергії ДТЕК «Мережі» заявили про намір протягом 2021 року встановити в оселях українців 122 тисячі «розумних лічильників» електроенергії, довівши загальну кількість таких лічильників до 820 тисяч.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.

Зазначається, що «розумні лічильники» – одна з важливих складових для формування в країні сучасної енергетичної інфраструктури. Ці прилади передають показання про спожиту електроенергію автоматично. Таким чином, економиться час клієнта, якому не треба передавати їх самостійно, а також виключається ймовірність помилки в прийомі показань.

Крім того, в таких лічильниках автоматично «вшита» функція денного і нічного використання електроенергії, що може значно скоротити витрати на електрику при активному використанні нічного тарифу.

Планується, що більшу частину лічильників встановить ДТЕК «Дніпровські електромережі» – на його частку припаде 67 тисяч приладів. У Києві компанією ДТЕК «Київські електромережі» планується встановити 51 тисячу лічильників. Решта будуть встановлені в інших областях України.

Джерело: pivdenukraine.com.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *