Більше сотні: скільки у Ніжинськії лікарні хворих на коронавірус та пневмонію

Станом на 8.00 год. 22.04.2021 р. в лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 101 пацієнт з підтвердженим лабораторно COVID-19 та 20 пацієнтів з пневмонією.
Про це повідомляє Ніжинська Міськлікарня
Епідемічна ситуація, пов’язана з коронавірусною хворобою COVID-19, залишається надзвичайно складною. Потужність інфекційного госпіталю доведена до 150 ліжок.
Нажаль, необхідно зауважити, що при нинішній хвилі пандемії збільшилася питома вага пацієнтів з тяжким перебігом коронавірусної хвороби COVID-19.
Інфекційний госпіталь лікарні забезпечений сьогодні засобами індивідуального захисту, деззасобами. Медикаментозне забезпечення пацієнтів з підтвердженим методом ПЛР діагнозом COVID-19 надається за договором про медичне обслуговування населення по програмі медичних гарантій, за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2».
Просимо вас, шановні ніжинці, в цей складний в епідемічному плані час, підвищити особисту відповідальність по дотриманню рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України по профілактиці коронавірусної хвороби.
Турбуйтеся про своє здоров’я та здоров’я рідних та близьких вам людей.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *