Шана і подяка ветеранам: у Ніжині відбувся мітинг…

Найбільшою скорботною подією 20-го століття, однією з найболючіших ран людства є Друга світова війна. Вже 76 років ми святкуємо День Перемоги над нацизмом. І чим далі відходять вогняні роки війни, тим величнішим постає перед новим поколінням героїчний подвиг посивілих ветеранів.

09 травня відбувся мітинг біля Пам’ятного знаку загиблим землякам до 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Розпочали урочистості з виконання державного гімну України та вітального слова секретаря міської ради Юрія Хоменка. Юрій Юрійович звернувся зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв у ті страшні роки. Він також наголосив, що сьогодні наші ветерани – це приклад вірності військовому боргу і високого патріотизму.

Долучився до вітальних слів та у віршах озвучив свої спогади учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, боєць партизанського з’єднання «За Батьківщину» (1941-1943), полковник у відставці, Почесний громадянин Чернігівської області Петро Андрійович Крапив’янський.

Ветерани Другої світової війни своєю кров’ю вписали цей день в історію і завоювали право відзначати його як найсвітліше свято – День Перемоги. З кожним відірваним листочком календаря, свідків та учасників тієї страшної та в той же час величної події, стає все менше. І час не зупинити. На жаль, зовсім мало залишилось людей, що можуть розповісти якою ціною здобувалась Перемога.

Пролунав військовий трикратний салют. Всіх полеглих у роки війни вшанували хвилиною мовчання, а на знак глибокої пошани та світлої пам’яті до пам’ятного знаку поклали квіти.

У виконанні творчих колективів міста прозвучали пісні воєнних років – пісні тих далеких років юності наших шановних ветеранів.

Ніжинрада

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *