На Чернігівщині шукають акторів для зйомок у серіалі «Кріпосна»

 

 

Український російськомовний мелодраматичний телесеріал «Кріпосна», що розповідає про життя української кріпачки Катерини, яка бореться за свою свободу у XIX столітті в Ніжині, дуже припав до вподоби глядачам. Наразі тривають зйомки нового сезону. До речі, зйомки відбуваються і на Чернігівщині.

Нещодавно в групі Качанівка_official у Facebook опубліковано оголошення про пошук акторів для масових сцен у Качанівці. Зйомки відбуватимуться 17 і 18 травня.

«Кількість обмежена. Залишилося всього 8 місць. Нам потрібні: – парадний лакей, + – 30 років, від 180 зріст – дві покоївки в садибі Червінських, жінки + – 30-45 років – садівник, чоловік 45+ років – заможний міщанин, чоловік від 35 років Усіх переодягатимуть в історичні костюми. Потрібні люди з натуральною зовнішністю, без манікюру. Зайнятість, швидше за все, 12 годин, приблизно з 15.00 до 3.00 ночі, можливо, закінчимо раніше. Компенсація витраченого часу – 300 грн. Усіх зацікавлених прошу писати в телеграм (@progressive_melwin) або вайбер на номер 0639839420», – йдеться в повідомленні Павла Легеня.

 

 

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *