Допомога малозабезпеченим багатодітним сім’ям: який розмір і як отримати?

 

6 серпня набрала чинності постанова КМУ №803, якою запроваджено виплату з 2021 року одноразової грошової допомоги у розмірі 2000 грн на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Постановою затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року

Виплату цієї одноразової грошової допомоги здійснюватиме Мінсоцполітики за рахунок коштів бюджетної програми 2501030 “Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення”.

 – Який розмір допомоги?

Грошова допомога надаватиметься одноразово у 2021 році у розмірі  2 000 гривень на дитину.

Розмір одноразової грошової допомоги не включатиметься до доходів під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

– Хто зможе отримати таку допомогу?

Одноразова грошова допомога:

– виплачуватиметься багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

– призначатиметься на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік  6 – 18 років (включно).

– Як отримати допомогу?

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення перерахують бюджетні кошти на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

-Коли буде виплачено допомогу на дітей для підготовки до навчального року?

Виплата допомоги має відбутись не пізніше 25 серпня.

За попередніми розрахунками таку допомогу у розмірі 2000 гривень одержать 58 багатодітних малозабезпечених родин – мешканців Ніжинської міської територіальної громади для підготовки до школи 141 дитини.

Більш детальну інформацію щодо виплати допомоги можна отримати за телефонами:

(098)3485183;  (068)7970080;  (04631)71812.

Управління соціального захисту населення

Ніжинської міської ради

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *