Підготовка до опалювального сезону: постачання газу, борги підприємств ТКЕ та тарифи

 

 

Три блоки питань розглянули учасники селекторної наради Мінрегіону, яку провів 13 серпня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Йшлося про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону, тарифи і врегулювання боргів підприємств теплокомуненерго (ТКЕ). Від Чернігівщини участь в обговоренні взяли голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, його заступниця Жанна Шерстюк та директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та ЖКГ Чернігівської ОДА Володимир Кривенко.

Олексій Чернишов повідомив, що з 16 серпня Мінрегіон розпочне перевірку стану готовності сфери ЖКГ до опалювального сезону в усіх областях. Також очільник міністерства озвучив позицію держави щодо формування тарифів на комунальні послуги, які мають залишитися на рівні минулого опалювального сезону.

— Маємо зробити все, щоб громадяни України були захищеними і не отримували платіжок із більшими показниками, — наголосив Олексій Чернишов і додав, що на місцях повинно бути розуміння вартості збереження тарифів, адже розв’язання цього питання потребує додаткових коштів. Тому вже на початку наступного тижня Мінрегіон проведе засідання з головами ОДА та очільниками міст, щоб обговорити можливості та варіанти дофінансування підприємств ТКЕ.

 

Наразі ж по всій Україні триває підготовка до опалювального періоду 2021/2022. На Чернігівщині рівень підготовки оцінюють у 60 відсотків. Зокрема, на складах КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» — 40 тис. тонн вугілля (65%). Із семи теплопостачальних підприємств області на сьогодні договори з газопостачальною компанією уклали п’ять, у двох інших — договори на стадії підписання.

http://monitor.cn.ua/

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *