Почесними нагородами відзначено кращих представників Чернігівщини

 

20 серпня, напередодні святкування 30-ї річниці незалежності України, у Києві відбулася заключна частина Міжнародного проєкту «Чернігівщина. Імена та здобутки».

За роки існування ініціативи було проведено масштабну роботу з відбору кращих представників економічної, соціально-культурної, духовної сфер діяльності Чернігівщини, які зробили вагомий внесок в історію нашого краю та держави й стали прикладом для наслідування.

І сьогодні вшанувати цю когорту особистостей, що закладають підвалини стабільності Української держави, якими пишаються співвітчизники до столичного Будинку офіційних прийомів завітали голова обласної ради Олена Дмитренко та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш. До урочистого вшанування земляків долучився також народний депутат України Борис Приходько.

Протягом року районні державні адміністрації та районні ради визначали кращих своїх представників своїх громад, які користуються повагою у людей, хто конкретною щоденною діяльністю розвиває і зміцнює імідж нашої Батьківщини, хто береже обличчя краю на світовій арені та є взірцем служіння професії і народу.

За результатами відбору майже 100 наших співвітчизників, які спрямували свій потенціал на розвиток і благо України, були запрошені для відзначення почесними нагородами.

-Нам є чим пишатися і що показати світу, – зазначила Олена Дмитренко під час виступу, – однак найбільшою гордістю Сіверського краю є його люди. Саме вони своїм життям та успіхами у різних сферах формували багату спадщину і продовжують творити для нас успішне сьогодення. Чернігівщині судилося пройти через багато випробувань, зазнати падінь і нових злетів, однак незмінними упродовж століть залишалися повага і любов її уродженців до рідної землі, їх бажання сприяти розвитку і звеличенню свого краю, прагнення зробити все можливе, аби бачити своїх дітей та онуків щасливими на батьківській землі, а небо над Україною – безхмарним і мирним.

Дмитро Блауш подякував славетним землякам за їх внесок в розбудову нашої держави та відмітив, наскільки багатою є наша земля яскравими, чудовими людьми, чиї здобутки, життєва позиція та досягнення формують свідомість нового покоління українців.

Отже, орденом «Патріот Чернігівщини», Почесною грамотою «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання Чернігівщини, сумлінну працю, високий професіоналізм та незламний патріотизм» та книгою пошани «Чернігівщина. Імена та здобутки» нагороджено:

1. АГАБЕКЯН АНЖЕЛІКА АНАТОЛІЇВНА – ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ГО «ДОБРИЙ САМАРЯНИН»

2. АНЦИБОР ОЛЬГА СТЕПАНІВНА – ПОЕТЕСА, ПИСЬМЕННИЦЯ

3. БУНЯК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА – ДИРЕКТОР НОСІВСЬКОЇ СЕЛЕКЦІЙНО-ДОСЛІДНОЇ СТАНЦІЇ

4. ВІРКО МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – ГОЛОВА ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БОРЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

5. ВОРОБЙОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

6. ВОРОБЙОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА – ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»

7. ВОРОХ НІНА ВОЛОДИМИРІВНА – ГОЛОВА МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

8. ГАЄВСЬКА ЛІДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

9. ГРИШКЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ – ДИРЕКТОР ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕМП»

10. ГРОЗЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА – ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VII ТА VIIІ СКЛИКАНЬ, ЗАСТУПНИК НІЖИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ

11. ДЕЙ ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА – ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГОЛОС БАТЬКІВ»

12. ДЕМИДЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ТОВ «АГРОСТАР +»

13. ДМИТРЕНКО МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ – ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР, ЗАСНОВНИК СТОВ «БАТЬКІВЩИНА»

14. ДОРОЖКІНА ІРИНА ВАСИЛІВНА – ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

15. ДУБІЛЬ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІХ СКЛИКАННЯ

16. ДУДЕНОК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПАТРІОТ ПРИЛУКИ»

17. ЄМЕЦЬ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ – ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ТА ДИРИГЕНТ НОСІВСЬКОГО ТА БОБРОВИЦЬКОГО МБК

18. ЗЕМНА (ЗУБИЦЬКА) НАТАЛЯ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ПРИРОДОЛІКУВАННЯ «ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА»

19. КЛИМЧУК ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ – КЕРІВНИК ПРИВАТНО-ОРЕНДНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІМЕНІ ВОЙКОВА

20. КОЛЕЙКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21. КОНДРАТЬЄВА ІННА МИКОЛАЇВНА – ГОЛОВНИЙ ЛІКАР КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОЗЕЛЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «КОЗЕЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

22. КОПИЦЯ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – ВЛАСНИК ПП «КОПИЦЯ», ЗАСНОВНИК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КОПИЦЯ»

23. КОПИЦЯ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА – ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ДИРЕКТОР ПП «КОПИЦЯ»

24. КОРОВЧЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – ЗАСНОВНИК ГО «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ СЕРГІЯ КОРОВЧЕНКА «ОНОВЛЕННЯ»

25. КРАВЧЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗЗСО I–III СТУПЕНІВ «ЛАДАНСЬКА ГІМНАЗІЯ» ЛАДАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

26. КРИВОВ’ЯЗ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – ДИРЕКТОР ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІІ СТУПЕНІВ ІЧНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27. КУПРІЄНКО МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ – ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СГВК «ПОЛІССЯ»

28. ЛАВРІНЕНКО НЕЛЯ ПЕТРІВНА – СПІВЗАСНОВНИК, ДИРЕКТОРКА ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «МУДРАНГЕЛИКИ»

29. РОМАНЕНКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – СПІВЗАСНОВНИК ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «МУДРАНГЕЛИКИ»

30. ЛАЗАРЕНКО ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ – ДИРЕКТОР ТОВ «ПРОГРЕС»

31. ЛЕВИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ – КЕРІВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ «УРОЖАЙ», ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

32. ЛЕВЧЕНКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА – ГОЛОВА ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГНІДИНЦІВСЬКОГО ГАЗОПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ ПАТ «УРКНАФТА»

33. МАКУХА ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – ГОЛОВА ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «ІНТЕР-АГРО-БАЗА»

34. МЕЖУЄВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ – ДИРЕКТОР КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

35. МИРОНОВА ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА – ДИРЕКТОР ДЕСНЯНСЬКОГО ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА» ДЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

36. МІЧКОВА ОЛЕНА В’ЯЧЕСЛАВІВНА – КЕРІВНИК АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

37. МОВЧАН КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА – КЕРІВНИК ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

38. МОРОЗ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «НАТАША-АГРО»

39. МОСКАЛЕНКО АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ – ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ МІКРОБІОЛОГІЇ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НААН

40. МУРАЙ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР АТ «СЛОВ’ЯНСЬКІ ШПАЛЕРИ – КФТП»

41. НАГОРНИЙ МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ – ГОЛОВА ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «ЯРИНА»

42. ГОНЧАРЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ «ФАКЕЛ» ГНІДИНЦІВСЬКОГО ГАЗОПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ ВАРВИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

43. НАСЛЄДНІКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ – ВИКОНАВЧИЙ ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ З ПИТАНЬ ВИДОБУТКУ ТА ПЕРЕРОБКИ ДИРЕКТОР БІЗНЕС-ПІДРОЗДІЛУ (СХІД) ПАТ «УКРНАФТА»

44. ОХОНЬКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – УСПІШНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, АКТИВНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ, ГОЛОВА НІЖИНСЬКОГО ЗЕМЛЯЦТВА В МІСТІ КИЄВІ

45. ПАЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – ДЕПУТАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

46. ПОЧЕЧУН ЛАРИСА ЮРІЇВНА – ДИРЕКТОРКА ТОВ «ВИДАВНИЦТВО “КРАЇНА МРІЙ”»

47. ПРИХОДЬКО БОРИС ВІКТОРОВИЧ – НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ IX СКЛИКАННЯ

48. ПРИХОДЬКО ВОЛОДИМИР ВАЛЕНТИНОВИЧ – ДИРЕКТОР-КЕРІВНИК ХУДОЖНІЙ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

49. ПРОГ МЕРІ АРОНІВНА – МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР КНП «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4 ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

50. ПРОЗОР СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ – ДИРЕКТОР АТ «ЛИНОВИЦЬКИЙ ЦУКРОКОМБІНАТ “КРАСНИЙ”»

51. РОГОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА – КЕРІВНИЦЯ ІННОВАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ КРЕАТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ «РОДЗИНКИ УКРАЇНИ»

52. РОЄВА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА – ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР ЧЕРНІГІВСЬКОГО ВИДАВНИЦТВА «КРАЇНА МРІЙ»

53. РУСТАМОВ РУСЛАН АЛЄСКЕРОВИЧ – КЕРІВНИК ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “НАЦІОНАЛЬНИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ» У ПРИЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

54. САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА – СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВАРВИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВАРВИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

55. САЄНКО НІНА ОЛЕКСАНДРІВНА – ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ФОНД ОЛЕКСАНДРА САЄНКА»

56. СВИНАР ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ – ДИРЕКТОР ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖУРАВКА»

57. СЕКЕРНЯ ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – ДИРЕКТОР СИВОЛОЗЬКОЇ ЗОШ І–ІІІ СТУПЕНІВ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

58. СЕНЧИК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ – ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ПРАТ «КРЕМІНЬ»

59. СИЛКО БОРИС АНДРІЙОВИЧ – СТАРОСТА МАХНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БОРЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

60. СІВАТКІНА БАРБАРА ОЛЕКСАНДРІВНА – ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ КНП «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 4 ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

61. СОЛОНЕЦЬ ЮЛІЯ ЮРІЇВНА – ДИРЕКТОРКА КЗ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

62. ТЕРЕБУН СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР – КЕРІВНИК ХУДОЖНІЙ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ ФЕСТИВАЛІВ ТА КОНЦЕРТНИХ ПРОГРАМ

63. ТИМЧЕНКО ВІРА АНДРІЇВНА – РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО АКАДЕМІЧНОГО УКРАЇНСЬКОГО МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

64. ТИТОВА-ТОЛСТИК СВІТЛАНА ІГОРІВНА – ДИРЕКТОР ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ТК-СТИЛЬ» ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ»

65. ТКАЧЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – ДИРЕКТОР ТОВ «МОРІВСЬК» КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТА ТОВ «ЗЕРНО-ЗЛАТО» ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

66. ТКАЧЕНКО ГРИГОРІЙ МИХАЙЛОВИЧ – ГОЛОВА ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «НАПОРІВСЬКЕ»

67. ТРУБА МИХАЙЛО АНДРІЙОВИЧ – ДИРЕКТОР ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІЛС ІНДАСТРІ»

68. ФЕДОРЧЕНКО АНАТОЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – ДИРЕКТОР ВЕЛИКОЗАГОРІВСЬКОЇ ЗОШ І–ІІІ СТУПЕНІВ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

69. ХАЛІМОН ЄВГЕН ВАЛЕНТИНОВИЧ – ЗАСНОВНИК І КЕРІВНИК ГО «ЦЕНТР ОСВІТНІХ РЕФОРМ “НАШІ ДІТИ”»

70. ШАМАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ – ЗАСТУПНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ХОЛДИНГ»

71. ШАНСЬКА РАЇСА ОЛЕКСАНДРІВНА – ЧЛЕНКИНЯ ПРАВЛІННЯ ГО «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ»

72. ШАНСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ – ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ГО «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ» ТА ГС «ЄДИНА РОДИНА УКРАЇНИ» ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ РОДИН ЗАГИБЛИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ В СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС УКРАЇНИ

73. ШЕВЧУН РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ – ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ, ЗАСНОВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІГА ГРОМАД»

74. ШЕЛЕСТ РІТА ФЕДОРІВНА – ДИРЕКТОР ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ № 1 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ДЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

75. ШКУРАТ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – ДИРЕКТОР «ПРК ПРОДАКШН» М. ПРИЛУКИ, ЖУРНАЛІСТКА

76. ЯКОВЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – ГОЛОВА ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «КВЮС-АГРО»

Почесними грамотами «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання Чернігівщини, сумлінну працю, високий професіоналізм та незламний патріотизм», дипломом учасника проєкту та книгою пошани «Чернігівщина. Імена та здобутки» нагороджено:

77. ТАМАРА ШУСТ – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

78. ОЛЕНА ТКАЧУК – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

79. ТАМАРА ТЕРЕЩЕНКО – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

80. ВІКТОРІЯ МОЛЯРЕНКО – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

81. ІРИНА РАДЧЕНКО – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

82. ГАЛИНА БЛИЗНЮК – ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ГО «СПІЛКА ЖІНОК ЧЕРНІГІВЩИНИ»

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *