У Ніжині визначили локацію для проведення рекламних та благодійних акцій

 

На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 2 вересня, визначили локацію в Ніжині, де б можна було проведити рекламні та благодійні акції.

Як повідомила начальник відділу благоустрою Наталія Бойко, на адресу виконавчого комітету періодично надходять звернення від різних організацій щодо проведення  на території міста вищезгаданих акцій.

“Представники цих організацій розміщують свою діяльність, де бажають, – повідомила Н. Бойко. – Проблема в тому, що практично постійно вони використовують  гучномовну апаратуру, яка впливає на спокій жителів громади та нормальні умови проживання. У зв’язку з цим на адресу виконкому надходять скарги, як усні, так  письмові. Оскільки до цього часу конкретного місця проведення таких акцій визначено не було, то ні працівники поліції, ні муніципальної варти не мали законних підстав вживати якихось заходів. Рівень  шуму ми виміряти не могли, максимум – просили зробити тихіше. Якщо це буде конкретно визначене місце, то процес можна буде контролювати і вживати заходи адміністративного впливу”.

Зі слів Н. Бойко, варіантів, які можна було б запропонувати, розглянули чимало, та зупинилися на локації  від вулиці Гоголівської-перехрестя вулиці Московської біля скверу Марії Заньковецької, де колись була розміщена дошка оголошень.

Проєкт рішення підтримали.

Фото ілюстроване

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *