Спорт для всіх: Joker запрошує на заняття!

Школа сучасної хореографії та повітряної акробатики Joker запрошує дорослих на групові заняття!

  • Фітнес
  • Степ-аеробіка
  • Пілатес
  • Стретчінг
  • Хореографія в стилі Зумба
  • Денсмікс
  • Леді денс
  • Бальна хореографія
  • Фітнес на батуті
  • Вокал

На базі студії діє фітнес-студія “Елада” разом з її беззмінним тренером Ростовською Юлією і  пропагує активний та інтенсивний спосіб роботи над своїм тілом. Заняття з фітнесу у студії – це поєднання силових і кардіо- елементів та рухів, які дозволяють виробити витривалість, фізичну спритність, прискорити метаболізм, покращити кровообіг та набути естетичного зовнішнього вигляду.

Ніщо так не прикрашає сучасну жінку, як блиск очей, рівна спина і легка хода! Систематичні заняття з “Еладою” дозволять на довгі роки зберегти відчуття підтягнутості, енергійності, фізичної активності та емоційної гармонії!.

Бальна хореографія для дорослих – це гарна постава, граціозна хода, приємне проведення часу. Почати займатися танцями можна завжди! Ви вивчите запальні та красиві румбу,бачату, сальсу та інші стилі, станете гнучкішими, покращите координацію, станете впевненішими в собі, фізично витривалішими, ритмічнішими.

Тренер – Ірина.

Силовий фітнес, табата, степ аеробіка – чудовий спосіб отримати тіло своєї мрії! Фітнес допоможе побороти певну асиметрію тіла, яка виникає внаслідок нерівномірного розвитку м’язів і неправильного розподілу навантаження. Приємним побічним ефектом розвитку м’язів є прискорення метаболізму і більш активне жироспалювання. Регулярне виконання силових також вправ сприяє зміцненню скелета. Вправи табата ефективно розганяють метаболізм, у результаті чого тіло продовжує спалювати жири упродовж ще кількох годин. Вже з перших тренувань Ви станете відчувати себе впевненіше та щасливіше!

Тренер Костюк Наталія.

Хореографія в стилі зумба,  денс мікс – прекрасний спосіб отримати чудові емоції від занять та  привести своє тіло в порядок, вивчаючи танцювальні рухи. Хореографічні заняття рівномірно тренують всі м’язи тіла, розминають суглоби та формують красивий силует тіла, що додасть впевненісті і пластичності в повсякденному житті. Танці мінімізують ризики виникнення серцево-судинних захворювань, допомагають позбутися зайвих кілограмів, позитивно впливають на стан м’язів і суглобів, сприяють розвитку гнучкості, покращують координацію рухів і зміцнюють вестибулярний апарат, підвищують витривалість, заряджають енергією і бадьорістю, рятують від стресу і роблять щасливими, розвивають почуття ритму.

Допоможе вам у цьому наш тренер Євгеній.

Вокальні заняття принесуть Вам задоволення, можливість почати співати улюблені пісні на більш професійному рівні. Ви дізнаєтесь, як правильно дихати, творити звук, попадати в ноти. Ви розвинете почуття ритму, свій голос, сформуєте правильну інтонацію та артикуляцію, що стане корисним у повсякденному житті. Вокальний апарат – ціла система м`язів і сухожиль, котра, працюючи налагоджено, протистоїть хворобам горла і дихальної системи набагато ефективніше антибіотиків та сиропів. Наш педагог Анастасія – майстер своєї справи. Саме вона відкриє для Вас чарівний музичний світ.

Ми знаходимось: м. Ніжин, ТЦ Пассаж, 3 поверх.

Тел: 0965622681 – адміністратор Наталія, 0936865565 – Ярина

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *