Державна виконавиця з Ніжинщини привласнила чужі гроші

 

 

Прокурорами Ніжинської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами службового підроблення, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, шахрайства та підроблення офіційного документа (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191, ч. 2 ст. 190 та ч. 1 ст. 358 КК України).
Вироком Борзнянського районного суду визнано винуватою 48-річну місцеву мешканку та їй призначено остаточне покарання у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на такий же термін.
У судовому засіданні прокурором доведено, що засуджена, перебуваючи на посаді головного державного виконавця, упродовж лютого-вересня 2020 року отримала від боржника грошові кошти у сумі 20 тис. грн на сплату заборгованості по виконавчому провадженню, проте на депозитний рахунок районного відділу державної виконавчої служби їх не зарахувала, а привласнила собі, при цьому склала та надала боржнику завідомо неправдиві офіційні документи-квитанції.
Крім того, засуджена у листопаді 2020 року, будучи звільненою з посади головного державного виконавця, шляхом обману повторно заволоділа грошовими коштами боржника у сумі 2 тис. грн, надавши йому завідомо неправдиву довідку про сплату ним боргу за виконавчим провадженням.

У Чернігівській обласній прокуратурі нагадали, що вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

bilahata.net

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *