Доцент Ніжинського вишу – переможець трьох міжнародних конкурсів!

 

 

Кафедра вокально-хорової майстерності – справжня скарбниця видатних диригентів і вокалістів, які своєю багаторічною успішною мистецькою діяльністю, значущими професійними досягненнями вносять неоціненний вклад у справу розбудови вокального та хорового мистецтва України.
Серед представників кафедри виокремлюється постать кандидата мистецтвознавства, доцента Любові Дорохіної – відомого хорового диригента, педагога, науковця, кавалера ордену НМАУ ім. П. Чайковського «За видатні досягнення у музичному мистецтві», членкині Національної Всеукраїнської музичної спілки, Відмінника освіти України. Л. Дорохіна виховала цілу плеяду талановитих учнів, а кращі її випускники продовжують справу свого наставника і працюють у закладах музичної освіти України.
З 2000 року Любов Дорохіна – керівник академічного хору КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» (спільно з І. Могильною). З цим славетним колективом вона здобула численну кількість перемог  на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Хор є учасником міських, обласних фестивалів, звітів, тематичних програм, щорічних фестивалів «НІЖИН-МУЗ-ФЕСТ», майстер-класів.
2021 рік став результативним для Л. Дорохіної та її академічного жіночого хору – він приніс перемоги на онлайн-конкурсах міжнародного рівня:
  • «Гран-прі» в номінації «Вокал» Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «OREA FEST HERBST SYMPHONIE – 2021» в Берліні (Німеччина);
  • 1 місце та звання лауреата на І Міжнародному конкурсі «Talents of planet – 2021» в номінації «Хори» у Братиславі (Словаччина);
  • 1 місце та звання лауреата Міжнародного конкурсу «NORDIC FEST – 2021» в Хельсінкі (Фінляндія).
Вітаємо  талановиту ніжинку й зичимо їй подальших творчих звершень!
Прес-центр ННІМ

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *