Сесія міськради: розвиток Ніжина чи достойні зарплати педагогам?

 

 

 

 

Розпочала роботу чергова двадцята сесія Ніжинської міської ради VII скликання. Зареєстровано 28 депутатів. На початку пленарного засідання міським головою було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня – посмертно загиблого в АТО, ніжинця Сергія Рябуху. Орден вручено мамі бійця. Сергій Рябуха (українськийвійськовик, старший солдат, гранатометник 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар» ЗСУ. Кавалер ордена «За мужність» III ступеня – посмертно, загинув 17 червня 2014 р. Металіст, Слов’яносербський район, Луганська область) .

На сесію завітали педагоги дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста. Питання: “Отримавши постанову Кабінету Міністрів від 14 грудня 2016 про «Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів», які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету здійснюється з 1 січня 2017 року. А от підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. Тобто таким чином держава розмежувала педагогів середніх навчальних закладів, дошкільних, спортивних організацій та творчих гуртків на «ваших та «наших»”.

Більш детально читати тут: Ніжинських педагогів об’єднала спільна проблема несправедливості

На звернення голови профспілки Володимира Сорокіна, міський голова Анатолій Лінник зауважив, що  в даному випадку міській раді потрібно зробити складний вибір. Потрібно обрати куди направити залишок бюджету, який може складати близько 19 млн. грн. – на  бюджет розвитку міста, або ж залучити на  підвищення заробітної плати педагогам дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Також постало питання де вбрати кошти, точніше з  якого напрямку фінансування їх знімати,  адже бюджет на 2017, в основній його частині, затверджено.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.