Крадуть бітум, забруднюючи Ніжинську землю. ФОТО

 

 

 

 

Проїжджаючи через територію колишнього КП «Шляховик» можна побачити сліди того, як з котловану, який було вирито на місці бітумного сховища колишнього комунального підприємства, невідомі відкачували смолу. Подібний факт вже був зафіксований в тому році депутатом Чернігівської обласної ради Сергієм Охоньком. Тоді він проінформував міську владу та правоохоронні органи. В цьому році ситуація повторюється.

Зараз територія КП «Шляховик» підпорядковується КП «ВУКГ». Раніше там збиралися відкрити своєрідний реабілітаційний центр для бездомних тварин. На це навіть кошти у міському бюджеті було заплановано, проте, далі справа не пішла, адже місце не відповідало санітарним умовам. Зараз призначення цієї будівлі перепрофільоване там буде прийом збирання вторсировини. Нині ж цікавим є і той факт, що ні на нарадах, ні на засіданнях виконавчого комітету питання крадіжки смоли не піднімалося.

Тож, будемо слідкувати: чи відреагує влада на подібні порушення і встановить контроль над справою, аби та не повторилась. Та головне,чи будуть знайдені крадії, адже безкарність це основна біда нашої держави.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.