20-річну сцену в Ніжинському парку Шевченка хочуть знести?

 

 

 

 

Ніжин – красиве  і древнє місто. Йдучи його центром,  неволі милуєшся навколишньою красою, тому важливим завданням ніжинської влади є впорядкування та підтримання належного  вигляду нашого славетного міста.

Одним  з обговорюваних питань чергового засідання комісії с житлово-комунальних питань  стало проблема навколо благоустрою міського парка Шевченка. За словами голови комісії Володимира Башинського зовнішній вигляд парку не змінювався близько двадцяти років і потребує осучаснення.

Найбільшу увагу членів комісії привернув сценічний майданчик парку, який за 20 років змінив свій зовнішній вигляд і  почав відлякувати перехожих. Хоча, всі добре пам’ятають, як “Квадрат”, що знаходився на території цього сценічного майданчику манив до себе молодь в теплі літні вечори…

Директор парку Олександр Болбат зауважив, що необхідно знести огорожу всім відомого сценічного майданчику. Також,  якщо прибирання неорендованих територій парку візьме на себе місто, то орендар ПП “Партнер” згоден перегянути умови договору  відповідно до якого орендується цілісний майновий комплекс. Комісія висловиась, що необхідно це питання вивчити, обрахувати з усіх сторін, аби сформувати спільні бачення міської громади і представника бізнесу щодо належного утримання парку.

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови створена погоджувальна комісія, до якої включені представники орендарів парку, управління культури, земельного та юридичного відділів, профільних заступників міського голови та депутатів. На цій комісії мають обговорюватись існуючі проблеми парку, можливість внесення змін до договору, які б влаштовували, як міську раду, так і ПТ «Партнер».

Маємо сподівання на швидке вирішення  цього питання, адже сучасний вигляд парку якісно вплине  на відпочинок всієї громади.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.