Ніжинський рекордсмен Костянтин Мухомодєєв дав поради щодо підтримання здоров’я та тіла в тонусі

 

 

 

 

Як говорить відома всім приказка: “У здоровому тілі – здоровий дух!” Такої ж думки притримується і Ніжинський спортсмен, рекордсмен Книги Рекордів України Костянтин Мухомодєєв. Для відновлення та зміцнення здоров‘я Костянтин, на власному досвіді та з праць відомих науковців, вивів декілька правил,  котрі стануть у пригоді людям всіх вікових категорій. Можливо, хтось їх уже знає, а хтось відкриє для себе щось новеньке.

Порада №1: Використовуйте в своєму харчуванні більше круп, ніж картоплі.

Чому? – Вчені провели експеримент, у ході якого вияснили, що наші предки харчувалися переважно крупами. І вони жили довше, мали міцніше здоров‘я та здорових нащадків. Тому, що в крупах містяться поживні макро- та мікро-елементи такі, як кальцій, магній, калій, цинк. Особливо, королевою круп вважається гречана. Її використовують для швидкого відновлення сил після важкої фізичної праці.  Якщо ж людина хворіє, одна з найкращих страв для фізичного відновлення сил є ранкові мюслі за моїм особистим рецептом: 100г вівсяних пластівців, приготовлених на воді, з додаванням 50 г грецьких горіхів, 2-3 чайних ложок меду, 70 г ізюму і кураги. Після ретельного пережовування кожної порції цієї страви (потрібно вживати тверду їжу так, щоб вона

Порада №2: Ніколи не запивайте ваш сніданок, обід чи вечерю кавою, чаєм та  іншими напоями. Виключенням є тільки свіжо вичавлений сік.

Чому? – За дослідженням відомого професора,  доктора медичних наук Івана Павловича Неумивакіна: «Якщо ми споживаємо чай після їжі, ми розбавляємо концентрацію шлункового соку і, в результаті, їжа не перетравлюється, а гниє»

Порад №3: Щоб бути повноцінно здоровою людиною, потрібно робити фізичні вправи кожного дня. Найкращою вправою є присідання.

Якщо у людини є артрит або артоз колінного або тазового суглобу, потрібно зробити наступну вправу:

Вихідне положення – людина стоїть навпроти опори ,яку можна обхватити руками (поза стінами спортзалу найкраще підійде молода береза або інше дерево зі струнким стовбуром без гілок), ноги на ширині плечей. Одночасно тримаючись за опору потрібно легенько опускатися, трохи розводячи коліна в сторони, не заводячи їх вперед, начебто людина сідає на стілець. Виконувати 3-4 підходи на максимум. Через тиждень у вас почнуть відновлюватися судини, краще працювати серцево-судинна система і стабілізується дихання. (за І.П.  Неумивакіним)

Порада №3: Використовуйте для пиття Ніжинську очищену воду.

Чому? – Вона видобувається зі скважин, глибиною понад 700 метрів, тому є природним джерелом корисної, збагаченої мінералами води і несе в собі тонізуючий ефект. Але обов‘язково її потрібно пропустити через фільтр.

Порада №4: Зараз сезон кавунів і тому, багато, вживаючи цю ягоду, викидають насіння. Але робити цього не раджу!

Чому? –  Потрібно збирати насіння, ретельно просушити, перемолоти його та вживати  по 2-3 чайні ложки протягом доби.  Після регулярного вживання очищаються нирки та печінка.

Порада №5: Тренуйте в собі витривалість.

Чому? – Під час тривалих навантажень людський організм перебудовує свої м‘язи на більш витриваліші, і глікоген, який знаходиться у наших м‘язах, після таких навантажень запасається більше, ніж у звичайної людини, а тому вам буде легше переносити хвороби, спеку,спрагу та інші стресові для організму ситуації.

Ганс Сельє, видатний канадський ендокринолог, лікар, біолог зі світовим ім‘ям,  сказав: «Якщо ваш організм зазнає стресу – це добре! Він стимулює організм до адаптації. Погано, якщо виникають дистреси, тобто незворотні стреси, які призводять до перенавантажень, хвороб, травмування та різноманітних поганих наслідків»

Мудру фразу говорили давні греки – « Ні один лікувальний препарат ще не замінив фізичної вправи», тому тренуйтеся кожного дня, робіть ранкову зарядку та намагайтеся харчуватися виключно здоровою їжею.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.