Про велике серце ніжинця та маленьке кошеня

 

 

 

 

Сьогоднішній випуск кото-блогу буде мати назву «Наше серце в наших вчинках».  Кішечка Багіра, переживши складні випробування долі, нарешті отримує задоволення від життя. І в цьому їй допомагають небайдужі, добрі душею люди, такі, як Євгеній Ткаченко.

Несподіванкою як для нас, так і для Багіри став візит Євгенія до редакції з цілою купою речей першої необхідності для кішечки, а саме: різноманітні корми для котів, наповнювач для туалету та фінансова підтримка на речі, які ще знадобляться для Багіри. Дуже приємно, що серед нас є люди, які з розумінням ставляться до проблеми безпритульних тварин. 
Творіть добро і воно обов‘язково до вас повернеться! Від щирого серця дякуємо Євгенові за підтримку! Хоча він, мабуть, в силу своєї скромності, дуже просив нас, аби ми не згадували його в публікації. Та ми вважаємо, що  саме такі люди мають бути прикладом для всіх. Нагадуємо, що киця й досі шукає собі хазяїна, якому б муркотіла своїх котячих пісеньок, як от нам зараз. Звертайтеся за адресою редакції (вул.. Московська, 20) або ж за телефоном 068-152-59-65. 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.