Покинута напризволяще на Ніжинській вулиці Багіра знайшла родину

 

 

 

 

Історія безпритульної маленької кішечки, котру викинули напризволяще на вулиці Прилуцькій, зворушила багато сердець ніжинців та, навіть, надихнула на добрі вчинки.

До цього грайливого котеняти прикипіла душею вся редакція «Нежатину», але хазяїна все таки треба було знайти. Було декілька дзвінків, але по інший бік слухавки, дізнавшись, що це кішечка не породиста і не стерилізована (навіть дивно, що люди не знають, що кішок не стерилізують до 1 року) відмовлялися. Оскільки бажаючих забрати Багіру не було, на вихідні наша журналістка вирішила взяти її собі, аби в приміщенні редакції котеня не залишалося наодинці. «Домовилася з чоловіком, що залишати собі її не будемо, а тільки на декілька днів. Та мої дівчатка так полюбили Багіру, що, як прийшов час відвозити її назад, влаштували татові справжній концерт з проханнями та вмовляннями… Так і залишилася вона у нас», – розповідає Лілія.
Тож, історія ця зі щасливим кінцем. Зрозуміло, що це не поодинокий випадок жорстокого поводження з тваринами, але чим більше ситуацій ми висвітлюємо, тим більше звертають увагу на таку болючу проблему.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.