Кабмін змінив умови отримання субсидій для українців.

 

 

 

 

Кабінет міністрів має намір встановити облік доходів при призначенні житлової субсидії на оплату комуналки не за рік, а за півроку. Також уряд має намір заборонити призначення субсидій одночасно за місцем реєстрації та місцем фактичного проживання. Про це повідомляє “Інтерфакс Україна”.

У проекті рішення, яким володіє агентство йдеться, що субсидія призначається виходячи з середньомісячного сукупного доходу домогосподарства нема за 4 кварталу, як було раніше, а за 2 попередні квартали.

Тобто при призначенні субсидії в травні повинні враховуватися доходи за третій-четвертий квартали минулого року, а при призначенні субсидії в жовтні – перший-другий квартали поточного року.

Проект рішення планують розглянути на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

Також уряд має намір встановити, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання.

Субсидія щодо приміщень, де прописані недієздатні особи, призначається за заявою опікуна.

Також Кабмін збирається уточнити, що субсидія не призначається на наступний період, якщо є двомісячна заборгованість за комуналку в сумі понад 340 грн (20 неоподатковуваних доходом мінімумів).

Якщо ж особа, якій була призначена субсидія, вмирає, то сума компенсації невикористаної частини субсидії виплачується одному з членів домогосподарства.

Нагадаємо, що раніше Кабмін дозволив оформляти субсидії на підставі договору оренди житла.

Як повідомляла “Країна”, уряд почне виплачувати українцям компенсації зекономленої субсидії в кінці жовтня-початку листопада цього року. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Джерело: strana.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.