У Ніжині продовжується ремонт тротуарів і міжквартальних доріг

Однією з болючих проблем ніжинців є cтан міжквартальних доріг і тротуарів, які знаходяться в дворах багатоповерхівок. Мешканці міста нарікають на те, що ходити по розбитому дорожньому покриттю просто неможливо, адже в кращому випадку, псується взуття, в гіршому ж – можна навіть зламати ноги! Це вже не говорячи про стан дороги після того, як пройде дощ: коли утворюються такі великі калюжі, що аби пройти, їх потрібно обходити «десятими дорогами».

Мешканці мікрорайону ЗОШ №15 звернулися за допомогою до обласного депутата від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька, який взявся допомогти у вирішенні цієї проблеми.

«Ми продовжуємо системно і планово виконувати свої обіцянки, які давали на виборах. Я та депутати від ВО «Батьківщина» обіцяли мешканцям нашого мікрорайону, що буде відновлено інфраструктуру та відремонтовано міжквартальні дороги та тротуари. У минулому році ми зробили одні об’єкти, в цьому році – по вулицям Шевченка, 104, Об’їжджій,116 та в районі вул. Озерної. У наступному році плануємо відновити по Шевченка,112 і 114, а також деякі під’їзні дороги до будинків. Такий позитивний результат досягнутий завдяки злагодженій співпраці міської команди ВО “Батьківщина” та виконавчої гілки влади, яку очолює міський голова Анатолій Лінник. Тільки, об’єднавши зусилля, – досягається необхідний результат, який покращує комфорт проживання в місті», – надав свій коментар Сергій Охонько.
Тож будемо очікувати нових гарних справ для нашої громади від політичної синергії депутатів.

Оксана Кравчук

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.