Нарешті у Ніжині почали ремонт внутрішньоквартальних доріг

 

 

 

 

Стан доріг по всій Україні – питання досить багатостраждальне. Ніжин одне з тих міст, яке дана проблема не оминула. Про внутрішньоквартальні дороги і годі говорити. Жителі багатоповерхівок № 18 та № 20 по вулиці Шевченка вже декілька років поспіль страждають від їхнього стану, адже що не дощ, то неможливо пройти, як і, власне, обійти.

Незважаючи на дефіцит бюджетних коштів,у жовтні почались ремонтні роботи внутрішньоквартальної дороги. Відповідно, мешканці багатоквартирних будинків дуже зраділи, і зітхнули з полегшенням. Прокоментувати розпочаті роботи ми попросили депутата, який обирався по цьому мікрорайону Сергія Охонька.

«Розпочаті роботи є прикладом єдності  та спільного бачення вирішення нагальних проблем між міським головою та депутатами міської та обласної рад. У минулому році ми розпочали ремонтувати внутрішньоквартальні дороги вулиць Шевченка та Об’їжджа.  Сьогодні черговий крок у вирішені цього локального питання. Маю надію, що погода не завадить якісно провести ремонт, адже кошти отримали надто пізно”, – зазначив Сергій Миколайович.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.