Ніжинська спортсменка стала почесним гостем Міжнародного професійного турніру зі змішаних єдиноборств

 

 

 

 

24 березня в місті Києві проходив Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств на якому, в якості почесного гостя, була присутня ніжинка, чемпіонка України з легкої атлетики,  багаторазова чемпіонка всеукраїнських, регіональних та міських змагань і спартакіад, вчителька і просто красуня Лідія Поляк.

Популяризувати  Ніжин в осередку спортивних спільнот Лідія почала вже давно своїми  здобутками на спортивній ниві, досягаючи з кожним разом нових вершин.

Тому 24 березня Лідія Поляк радо прийняла запрошення на Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. За словами Лідії, атмосфера на турнірі була теплою і родинною, керівництво і організатори радо спілкувалися з нашою спортсменкою, робили фото на згадку і просто невимушено спілкувались.

Треба зазначити, що серед багатьох міжнародних професійних борців в титульних боях переміг український борець у своїй важкій вазі, що ще раз доводить силу тіла та духа українських козаків.

Сподіваємося, що подібні зустрічі і ніжинських спортсменів з міжнародною спільнотою позитивно вплине на розвиток всіх видів спорту в Ніжині.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.