Чи набув Ніжин ошатного вигляду до дня міста?

Наближається день міста Ніжина. Уперше за його історію цей день святкуватимуть 6 травня – День Святого Георгія (Юрія) покровителя міста. Та чи набуло наше місто ошатного вигляду до такого знаменного свята, адже цього дня до нього з’їдуться гості з відусіль.

Дехто з ніжинців нарікає на непобілені дерева, бардюри, погане озеленення міста, ненанесена розмітка на проїжджій частині, неприбраний пісок з під бордюрів проїжджої частини, а залишилось всього 3 дні. За коментарем з цього приводу ми звернулись до начальника КП «ВУКГ» Владислава Кормана. Він розповів, що дерева в центральній частині міста планують побілити. Що ж до бордюрів, то згідного наказу Мінітерства інфраструктури, бордюри не біляться.

На запитання: чому пустує квітник на центральній алеї міста?, – Владислав Корман відповів, що там планується висадити чорнобривці та матіоли. Таке скупе різнобарв’я квітів він пояснив відсутністю коштів на закупку квітів, то ж підприємство висадило лише ті, які вирощували особисто. Завтра, 3 травня буде висаджено квіти в сквері Гоголя та проведено озеленення. Зараз же там проводиться реконструкція (викладення тротуарної плитки).

Розмітку ж на проїжджій частині також не оновили, хоча, це було б дуже актуально до Дня міста, зважаючи на те, що ця дата святкується вперше і у деяких гостей може сформуватись перше враження про місто. Зазначимо, що раніше розмітку оновлювали до 9 травня, чи до ярмарку, чи до того ж дня міста, який святкувався в вересні.

А як ніжинці вважають, чи достойно виглядає Ніжин до свого дня?

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.