Вихідними у Ніжині пройшов відкритий особисто-командний Кубок з швидких шахів

29 квітня у шаховому клубі ДЮСШШ з нагоди святкування Дня Міста відбувся відкритий особисто-командний Кубок м.Ніжина з швидких шахів серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь 56 юних шахістів з Києва, Прилук, Великої Димерки (Київська область), Варви та Ніжина. За регламентом спортсмени виявляли найсильніших у трьох вікових групах : «А» – 2001-2003 р.н., «В» – 2004-2006 р.н. та «С» – 2007-2008 р.н. та молодші. В кожній було проведено 7 турів за швейцарською системою з контролем часу – 10 хв. + 5 сек. на партію кожному учаснику.

Переможцем старшої групи став Дмитро Гайдук – м.Прилуки з результатом 6,5 очок, друге та третє місця у ніжинців Олександра Рідзеля (ЗОШ № 1) та Андрія Нестеренка (ЗОШ №  9) – 6,0 очок та 4,5 очка відповідно. У групі «В» хазяї теж виявились гостинними:  переміг киянин Дмитро Некрашевич – 6,0 очок, друге місце – Кіріл Білиловець (гімн.№ 3), 5,5 очок, третє – у Артема Косяка (ЗОШ № 1), 5,0 очок. У турнірі молодших кращим став Олександр Кулепестін (ЗОШ № 15) – 6,5 очок, «срібло» та «бронзу» завоювали київські шахісти: Антон Соловйов набрав 6,0 очок, Рафаель Мірзоєв – 5,0 очок. У командному заліку (п’ять учасників з трьох груп, але не більше двох з однієї) перемогла перша командна ДЮСШШ м.Ніжина (Олександр Рідзель, Глєб Парфьонов (міський ліцей), Артем Косяк, Богдан Ющенко (ЗОШ № 7), Олександр Кулепестін) – 26,0 очок, друге місце  у Києва – 25,0 очок, третє місце посіли прилучани – 22,5 очка.

Команди-переможці нагороджені кубками та грамотами, переможці та призери в особистому заліку – медалями та грамотами міського відділу з питань фізичної культури та спорту, а також солодкими призами від ТОВ «Ніжинхліб».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.