«Тарифне віче» у Ніжині: домоглись – до 17 травня їздитимемо по 4,50, а далі…

Як вже раніше висвітлювалось нашим виданням, у Ніжині мала підвищитись вартість проїзду у громадському транспорті з 4,50 грн. до 5,50 грн. Новий тариф мав вступити в силу з часу виходу міської газети «Вісті», де буде опублікована офіційна інформація. Це мало статись сьогодні ввечері, АЛЕ…

Але 27 травня у на центральній частині площі зібрались обурені ніжинці на «тарифне віче». Їхньою вимогою було скасування рішення виконкому про підвищення вартості проїзду. До народу вийшов міський голова Анатолій Лінник, якого люди  обступили з усіх сторін і голосно висловлювали своє обурення. Оскільки не було гучномовця, про позиції двох сторін можна було лише здогадуватись. І так тривало півгодини: скупчення людей, збір підписів за скасування нового тарифу, яких вже більше 2000, галас і ненормативна лексика… Після чого людей в одному місці гучномовцем зібрав представник «С14» Олександр Максимець, один з організаторів заходу. Він поставив до міського голови питання, щодо підстав прийняття такого резонансного рішення, адже пасажиропотік так і не обрахований, а це головна складова формування тарифу. Та на це питання люди так і не отримали відповіді.

Громада вимагала скликання позачергової сесії, на якій буде розглядатись скасування тарифу. Міський же голова запевняв, що приводом для скликання позачергової сесії є або надзвичайна ситуація, або бюджетні питання, скасування тарифу – це не привід. Це ще більше обурило і без того «гарячу» громаду, і розмова почала переходити на особистості. Ніхто не збирався випускати міського голову з оточення, поки він не піде на зустріч людям. В результаті ж «гарячої дискусії», все ж таки громаді вдалося домогтись бажаного. Анатолій Лінник зауважив, що стаття щодо зміни тарифу не буде опублікована до засідання сесії, яке має відбутись 17 травня. До цього часу ніжинці їздитимуть в автобусах по 4.50 грн.

Далі буде…

Нагадаємо, минулого тижня відбулося засідання виконкому на яке було винесено проект рішення щодо підвищення тарифу на проїзд в автобусах. Тоді за даний проект не проголосували члени виконкому від ВО “Батьківщина”, директор КНУКіІ ім. М. Заньковецької  Володимир Дорохін, та приватний підприємець Михайло Одосовський.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.