Ніжинські лісівники обрали чарівну Качанівку!

Ніжинські лісівники власним прикладом підтримують ініціативу розвитку місцевого туризму. Профспілка працівників ДП «Ніжинське лісове господарство» організувала екскурсію для колективу підприємства в один із, без перебільшення, найкрасивіших куточків Чернігівщини – Національний історико-культурний заповідник «Качанівка». 

Чернігівщина багата красивими краєвидами та історичними місцями. Національний історичко-культурний заповідник «Качанівка» поєднав у собі живописну красу української природи та дух нашої історії. В цьому вкотре переконалися лісівники з ДП «Ніжинське лісове господарство», відвідавши з екскурсією заповідник.

Качанівка – це збережений куточок раю на Чернігівщині. Це – не лише унікальна архітектура, але і комплекс ставків, унікальні рослини та старі дерева. Качанівка покликана стати однією з туристичних перлин України.

Нагадаємо, з метою розбудови, реконструкції, музеєфікації та розвитку Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», палацово-парковий комплекс якого належить до визначних об’єктів національного культурного надбання, на початку березня було створено однойменний благодійний фонд. Всього за два місяці фонду вдалося залучити понад 400 тисяч гривень меценатських коштів. Ці гроші будуть направлені на відродження історичної пам’ятки і в недалекому майбутньому дозволять втілити в життя масштабні проекти з відновлення збережених дотепер двадцяти двох пам’яток архітектури й садово-паркового мистецтва Національного історико-культурного заповідника «Качанівка».

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.