Українським роботодавцям можуть заборонити вимагати досвід роботи

На сьогоднішній день більшість роботодавців при прийомі на роботу вимагають наявність досвіду. Однак як бути молодим фахівцям, які тільки випустилися з ВНЗ? Вони сповнені сил і бажання працювати, але їм не надають таку можливість. Це призводить до витоку молодих фахівців за кордон, або їм доводиться працювати у нас, отримуючи зарплату Ніяк не відповідну праці, який вони роками вкладали в отримання спеціальності.

Так, Даниляк Віталій Артурович запропонував вихід з даної ситуації. Він зареєстрував на сайті Президента петицію №22 / 044584-еп. Головна її ідея – заборонити роботодавцю вимагати досвід роботи.

Автор петиції пропонує заборонити підприємцям прямо або побічно вимагати і питати при прийомі на роботу про наявність досвіду перед тим, як буде прийнято рішення.

Крім цього, він просить встановити належну квоту на працевлаштування українських фахівців, які ще не мають досвіду роботи.

Нагадаємо, для того щоб Президент розглянув дану петицію, вона повинна набрати 25 тисяч голосів. За дану проголосували всього 35 чоловік, проте попереду 91 день і збір підписів триває.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.