Чому відбулась затримка з ремонтом ніжинських доріг?

Це актуальне питання, котре зараз цікавить ніжинську громаду. Відповідь на нього дав сьогодні заступник міського голови Григорій Олійник на засіданні постійної депутатської комісії з бюджетних питань. Він пояснив, що на поточний ремонт доріг з бюджету міста виділено близько 1 800 000 грн. Коли зійшов сніг, було досліджено стан доріг, зроблено дефектний акт та обраховано вартість ціни по всім вулицям. Після чого було оголошено тендер  на очікувану вартість –  більше 7 млн. грн. Пройшла процедура і нині йде процедура визнання переможців. Через це і відбулась затримка в часі.

У тендері взяло участь 3 організації, серед яких була і Ніжинська ПШМК. Проте переможцем було визнано ТОВ «Борзнянська пересувна шляхово-будівельна механізована колона»,

яка подала найменшу пропозицію 6 млн 599 000 грн. Після перевірки їх документів пропозиція була відсторонена, тому що були відсутні розрахунки, дія цивільних договорів була завершена 21 грудня, є обмежена кількість працівників та техніки.

Друга пропозиція, вартість якої більша всього на 1000 грн належить Ніжинській «ПШМК». У терміні двох тижнів будуть підписані договори з даним підприємством. Проте існує ще одна проблема. Так, як в тендері очікувана вартість складає 6 млн 600 тис грн, фактично на даний час існує ліміт  – всього 1 800 000 грн. Якщо на травневій сесії не буде прийнято рішення щодо виділення додаткових коштів, то договір буде заключено лише на ті кошти, які є, а отже на цю суму буде виконано і невеликий об’єм робіт.

 

 

Вам може бути цікаво

  1. На строительство никому не нужного футбольного поля деньги есть, на реконструкцию сквера ГОГОЛЯ то же , а вот на дороги денег нет !!! Линник совсем уже оборзел сволоч !!!!!!!!! ДОЛОЙ ТАКОГО МЕРА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! При Приходько хоть дороги были и порядок в городе !!!!!!!

  2. На дорогах уже ездят все как попало, лишь бы проехать по ровному куску. если двое навстречу на осевой, то первый сворачивает у кого слабее нервы, или меньше машина. Никогда в Нежине не было таких дорог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.