Днями в Ніжині пройшов майстер-клас від знаної художниці Катерини Борисової

 

 

 

 

Талановита ніжинська майстриня, викладач школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинський коледж культури та мистецтв ім. М. Заньковецької» Катерина Борисова провела у межах Фестивалю Науки лекцію на тему «Як розвинути в дитині креативність, що переросте у професійне новаторство». Лекція пройшла 7 травня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Катерина Володимирівна зазначає: «Сьогодні я спонукаю студентів бути креативними, тому що завтра студенти стануть фахівцями та будуть навчати дітей. Від набуття ними уміння створювати нові, незвичні речі я вбачаю прогрес суспільства.»

Після лекції Катерина Борисова провела майстер-клас з розвитку креативності у дітей під назвою «Мій будинок». Всім присутнім вона запропонувала вибрати тварину наосліп із завчасно приготованої скриньки. Після обрання тваринки необхідно було намалювати будинок з ознаками даної тварини. Такий прийом спонукав вийти за рамки звичного нам світосприйняття, потребував заглибитися у свій внутрішній світ та відчути ті глибинні творчі пориви. Експеримент з будиночком сподобався всім без виключень. Журналісти НЕЖАТИН також прийняли виклик художниці та вийшов зайчик-будинок.

Катерина Борисова зауважила: «Мої студентські роки пройшли саме в Ніжинському університеті імені Миколи Гоголя тому я з радістю прийняла запрошення ректора Олександра Самойленка провести в стінах музею майстер-клас. Моя мета навчити студентів новим технікам, а також показати на практиці можливості використання знань, умінь і навичок набутих в стінах ВУЗу. Дуже важливо, щоб студенти в майбутньому вміли на основі базових технік робити власні, креативні, унікальні інтерпретації.

Лілія Журко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.