Музей у подарунок до Дня Ніжина. ФОТО

6 травня, у День міста та у день іменин Юрія (Георгія) Лисянського, в Музеї рідкісної книги бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя відкрито музейно-меморіальну кімнату нашого видатного земляка – відомого навколосвітнього мореплавця. Зроблено ще один важливий крок у відродженні його пам’яті, у поверненні на батьківщину! Завідувач музею щиро подякувавусім благодійникам, хто долучився, і ще долучатиметься до її облаштування, адже, як зазначив він, попереду ще багато роботи.

На цю визначну подію до музею завітали шановані гості, серед яких було керівництво області та міста, культурні діячі та всі бажаючі ніжинці. Кожен з тих, хто вклав лепту у створення музейної кімнати висловлював захоплення ініціативі громади та тому, що Ніжин останнім часом активно працює над увіковіченням діячів, які були вихідцями з Ніжина, надихались містом, або жили тут певний час і творили історію.

Олександр Морозов запропонував усі бажаючим ексклюзивна VIP-екскурсію до музею 10 травня, після вихідних  для тих, хто може зранку – о 10.00; для тих, хто може у другій половині дня – о 16.00. А для тих, хто не зможе 10 травня, є можливістьзустрітися в музеї 18 травня – у Всесвітній день музеїв, протягом дня з 9.00 до 16.30 години на заході “День відкритих дверей”. «Ви зможете на власні очі побачити, що ми з Вами спільно зробили, а також дізнатися багато цікавого про життя та діяльність нашого видатного земляка – навколосвітнього мореплавця! Шануймося та шануймо наших земляків!» – зазначив він.

Фото Валерія Кичка для газети “Вісті”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.