На «рекламу» міської ради, посадових осіб та КП виділять кошти з бюджету?

Висвітлення діяльності міської ради, посадових осіб та комунальних підприємств справа потрібна, адже громада має розуміти, що відбувається в місті. Питання лише в коштах, які раціонально виділятимуться на сферу висвітлення, адже як в житті, так і в бюджеті «копійка гривню береже». Якщо раніше висвітленням займались міська газета «Вісті» та «Ніжинське телебачення, то нині є ймовірність, що висвітлення буде розміщуватись на рекламних сітілайтах  міста. На це з міського бюджету має бути виділено 38 000 грн. Зо ж ми бачитимемо на даних рекламних конструкціях?

Предметом висвітлення виступає діяльність Ніжинської міської ради, депутатів, Ніжинського міського голови, виконавчих органів і посадових осіб ради, органів самоорганізації населення. Інформування про культурне життя міста, зокрема анонси та перебіг культурних подій, що відбуваються за підтримки міської ради; інформування про перебіг громадських слухань, круглих столів, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, які організовує міська рада чи які здійснюються за її підтримки; інформування про реалізацію соціально-культурних проектів, які здійснюються за сприянням міської ради; інформування про здійснення важливих інфраструктурних проектів у місті та їх значення для повсякденного життя міста і кожного його мешканця; інформування про офіційні візити депутатів та посадових осіб міської ради, участь у семінарах, конференціях, форумах, у тому числі за кордоном; інформування про взаємовідносини органів місцевого самоврядування з іншими органами державної влади, важливі події загальнодержавного та місцевого значення, що мають відношення до проблем громади міста.

Також на сітілайтах буде відображена робота комунальних підприємств та треба зазначити, що чистота і благоустрій не розміщується на рекламних біг-бордах, а люди йдучи по місту результат роботи КП мають бачити своїми очима.

І як завжди у кожного питання є дві сторони медалі. Чи, не буде на сітілайтах завуальовано «рекламуватись» члени політичних партій за кошти міського бюджету?

Про внесення змін до додатку 20 «Програма висвітлення діяльності Ніжинської міської ради, її виконавчих органів, міського голови, посадових осіб та депутатів у 2018 році”, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 21 грудня 2017 року №5-34/2017 “Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2018 рік” 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.