Ніжинці біжать на зустріч змінам

7 травня 2018 р. відбувся другий пробіг у рамках проекту «21 крок до якісних змін» організатор якого є ГО «Створімо майбутнє разом» на чолі з Евгенієм Коваленко. Особливістю цього пробігу були два старти о 18:30 та 20:00 та синхронність бігу.
До пробігу долучилися Володимир Стрельніков- громадський активіст та модератор популярної спільноти в Фейсбук “Наш город Нежин”, Вікторія Коровкевич, Володимир Свірін, Алла Калюжна, Світлана Сергієнко, Олена та Роман Хоменки. Синхронно із ніжинськими бігунами у с. Ніжинське Ніжинського району стартували Альона Мартиненко та Аліна Минка. Біг об’єднав студенток Ніжинського державного університету імені М. Гоголя та представників різних професій у нашому місті.
“Різний вік та різний рівень фізичної підготовки не став на заваді нам подолати майже 3 км. мальовничими стежками нашого міста.
Ми тільки «набираємо висоту» і попереду ще більше спільних пробіжок, долучитися до яких може кожен бажаючий .
Дуже приємно було всіх бачити і неймовірно приємно, що Ви турбуєтеся про себе, про свій організм. Наступний пробіг уже в середу  9 травня  о 18:30 та 20:00. Запрошуємо”, зазначив директор ГО “Створімо майбутнє разом” Євгеній Коваленко.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.