Ніжинська Ліга старшокласників привітала ветеранів зі святом

Неоціненний подвиг мужності та велику жертву  свого життя поклали на вівтар миру задля прийдешніх поколінь ніжинські чоловіки, що з 1941 по 1945 рік воювали з фашистським загарбником за рідну землю. Не жаліючи свого здоров’я, шли в бій за своїх дітей, матерів та жінок, які залишилися самі в той скрутний час.

Низько вклонитися, сказати слова вдячності, подарувати тепло свого серця – це так мало за дар мирного неба над головою! Але в той же час це дуже важливо для тих ветеранів Великої Вітчизняної Війни , котрі досі з нами!

Вже не перший рік Громадське об’єднання Ліга старшокласників зі своїм незмінним координатором Анжелікою Тимченко дарує тепло свого серця та невеличку часточку душі ветеранам. Зробити власноруч листівку та придбати квіти не так важко, а сльози радості та щира усмішка учасників бойових дій кажуть про те, що це важливий для них знак вдячності.

Традиційно Ліга старшокласників, що функціонує при Ніжинському будинку дітей та юнацтва, в складі Анжеліки Тимченко, Валерії Соболевої, Павла Опришка, Анастасії Гузь та Юлії Журко на честь свята День пам’яті та примирення подарувала ветеранам квіти та подякувала за їх подвиг.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.