Ніжинських ветеранів МВС України привітали зі святом

 

 

 

 

09 травня один з екіпажів Ніжинської поліції виїхав до міста не для реагування на чергове повідомлення або охорону публічного порядку. Місія у них приємна і урочиста: привітати з черговою річницею перемоги над фашизмом ветеранів Великої вітчизняної війни – пенсіонерів МВС України. До привітань також долучився голова «Ніжинського громадського об’єднання ветеранів ОВС» Григорій Трофименко.

Нажаль, серед живих таких героїв лише троє: Крапивянський Петро Андрійович, Гриценко Микола Кузьмич та Тимошенко Марія Петрівна.

Кожного з них, зважаючи на поважний вік, розраховували застати вдома, проте не так сталося як гадалося! 91-річний Гриценко М.К. вже вдягнув свій парадний мундир з безліччю державних нагород, медалей та відзнак та виходив з будинку, щоб встигнути на святковий мітинг біля меморіалу «Пам’ятний знак загиблим землякам», що на площі ім. М.Гоголя. Привітавши ветерана, колишнього міліціонера охорони, запропонували підвезти його до місця проведення урочистостей. Там зустріли активного Крапивянського П.А., який вже з ранку сам приймав вітання та готував вітальне слово для нинішнього покоління, оскільки вже багато років жодне свято не обходиться без виступу цієї мудрої та поважної людини.

Тимошенко М.П. застали вдома – вона якраз поралась на городі. І це при тому, що їй 91 рік! Сором’язливо прийнявши квіти кілька хвилин поговорили з нею про життя. Згадала як під час війни була медсестрою на фронті, а у мирний час працювала старшим контролером у одному із СІЗО… Навіть пішовши на заслужений відпочинок відпочивати ця героїчна пані не збирається: сама справляється з господарством, обробляє город.

Ми щиро захоплюємося такими людьми і горді з того, що вони живуть поруч з нами! Їх подвиг не закінчився у далекому 45-му. Кожного дня вони своїм власним прикладом доводять нам: «Немає нічого неможливого! Ні війна, ні труднощі післявоєнного періоду, ні тотальне безгрошів’я не зламають впевнену у собі людину, яка любить життя і свою Батьківщину!»

Здоров’я, Вам, щастя, миру, поваги! Ви – наша гордість!

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.